Ulogiraj se
Username:

Password:

Izgubljena lozinka?

Registracija!

Artreef partneri

Sat i kalendar

Blog, brbljaonica i igra

Blog
Blog

Online brbljaonica
Brbljaonica

Zaigrajte neku od igara
Igra

Nove fotografije
Maui (2015/3/19)
Maui
010.JPG (2011/1/4)
010.JPG
Chaetodontoplus mes... (2010/2/28)
Chaetodontoplus mes...
Siganus magnifica (2010/2/28)
Siganus magnifica
Haliclona sp. (2010/2/28)
Haliclona sp.

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

(1) 2 3 4 »

Zamjerke,kritike
iskusni reefer
From Rijeka
Group:
reef
Obzirom da je proslo godinu dana od nastanka foruma,trebalo je produziti "ugovor"o radu.To je i ucinjeno.
Ima novih clanova,neki stari su odustali,a neki stalni clanovi se vrlo rijetko javljaju.
Često nove tekstove i slike akvarija nasih clanova pronalazim na drugim forumima ,sto je naravno njihova odluka,a valjda postoji i razlog za nju.
Molim clanove da iznesu svoje zamjerke,mozda ih uspijemo rijesiti.Mozda je forum ispunio svoju svrhu,pa nema vise razloga za njegovo postojanje ?Ili smo svi vec zasiceni forumima.
Nekako ispada da smo prilicno egoisticni.Ako nama treba savjet, trazimo ga i ocekujemo odgovore.Kad ih dobijemo, tu nasa potreba za forumom prestaje.Bas nas briga sto netko drugi sada postavlja pitanja.Nek odgovara tko hoce !
Jasno mi je da ima zamjerki .Ni meni nije sve bas bilo glatko.

I jos nesto-ako ne zelite vise biti clanovi-samo recite.

Posted on: 2007/6/15 15:46

Re: Zamjerke,kritike
reefer u usponu
From Blue Planet, Croatia, Zagreb
Group:
artreef ekipa
Jako puno pitanja, a sva se vrte oko jedne stvari. ZAsTO LJUDI NE KOMUNICIRAJU na ovom forumu. Mozda se ne osjecaju OK na ovom forumu, mozda vole opustenu atmosferu a ne pritisak. Mozda na forumu nema vise ljudi s kojima su voljeli komunicirati. Mozda, mozda, mozda.....

Probajte napisati popis ljudi koji su otisli s ovog foruma i koji je razlog tome. Ja sam naprimjer poludio na onu izjavu covjeka iz Srbije, i on vise ne dolazi na forum. Tko je kriv za ostale, svi ce slegnuti ramenima i pomisliti nisam valjda ja kriv. Treba se prvo okrenuti sebi i zaviriti u sebe.

BTW.

I jos nesto-ako ne zelite vise biti clanovi-samo recite.

ovo je cisti primjer kako uz pomoc bahatosti otjerati ljude i mene osobno smetaju takve stvari. Nadam se da sam ovom porukom probio led i da ce izaci jos koje misljenje na vidjelo.

Posted on: 2007/6/16 6:57

artreef urednica
From Zagreb
Group:
artreef urednica
uvijek se moze naci dlaka u jajatu ako je trazimo i zamjeriti bilo kome bilo sto...

sto se tice foruma, smatram da treba nastaviti s radom, zato mu je i produzen na sljedecih godinu dana mjesto na serveru sa 600mb prostora.

Kome treba pomoc i ako je zatrazi na ovom forumu, dobit ce je
Tko zeli pomoc savijetom pomoci ce, tko ne zeli nece...nitko nije na nista obvezan

toliko ukratko od mene

p.s. sto se tice novih clanaka u biblioteci, opisa novih riba, koralja i ostalih organizama...u pripremi su i biblioteka ce se i dalje popunjavati

ugodan dan svima

Posted on: 2007/6/16 10:59
Transfer the post to other applications Transfer

artreef urednica
From Zagreb
Group:
artreef urednica
e, da i godisnjica foruma je 23.06.

Posted on: 2007/6/16 11:05

reefer
Group:
webmaster/admin
Odakle smo

Slika mjesta nasih redovitih posjetitelja...

Open in new window

Ono sto je bitno je kvaliteta informacije koju pruzamo.
Ono na cemu radimo je biblioteka na vise jezika...

Posted on: 2007/6/16 11:38

iskusni reefer
From Rijeka
Group:
reef
Quote:

XXL wrote:
[ovo je cisti primjer kako uz pomoc bahatosti otjerati ljude i mene osobno smetaju takve stvari. Nadam se da sam ovom porukom probio led i da ce izaci jos koje misljenje na vidjelo.

Prihvacam kritiku i zahvaljujem .
Puno je gore-ignorirati.A izgleda da ce tvoja(Vasa) kritika ostati usamljena.
A ima razloga za sve-pa mozda i za bahatost(ako to tako nazivas).Kako nazvati ovo:potrudis se objasniti,zelis pomoci,potrosis pola dana da nesto napises-a onda njih deset na to -pljune.Postanes ili bahat-ili prestanes biti budala koja ce to i dalje raditi.I postanes onaj koji kima glavom i kaze:odlicno,krasno,super.Nije li to lakse? I ne kosta nista.

Posted on: 2007/6/16 16:57

reefer u usponu
From Blue Planet, Croatia, Zagreb
Group:
artreef ekipa
slazem se da je najlakse dignuti ruke od svega, ali to nije nacin. A o bahatosti svih vrsta i oblika se moze pricati danima, nazalost 100 ljudi 100 cudi. Nadam se da cemo dobiti jos koji komentar.

Posted on: 2007/6/17 9:04

Re: Zamjerke, kritike
sve me zanima
From Split
Group:
reefer

Posted on: 2007/6/17 9:06

Re: Zamjerke, kritike
sve me zanima
From Zagreb
Group:
reefer
Super da si otvorila ovu temu jer nemamo svi mogucnosti pisati u "Obavijestima".
Meni je ovaj forum bolji od svih ostalih upravo zbog ozbiljnih akvarista koji se bave morskom vec jako puno godina i imaju prekrasne akvarije. Kada mi netko od njih da savjet ili kritiku, to obicno drzi vodu. Na drugim forumima imas svasta. Dovoljno je samo pogledati akvarije nekih koji daju savjete na drugim forumima i akvarije ekipe na artreefu.
Meni se cini da se ljudi dosta udaljavaju od ovog foruma zbog stila pisanja nekih clanova. Iskreno, nije mi to jasno jer mene nimalo ne diraju takve kritike niti takav stil. stovise, znam da su komentari dobronamjerni. I sama akvaristiku svacam nesto ozbiljnije od onoga "ako ne ide, bacit cemo ribe na gradele", pa mi vise znaci ozbiljan i podroban odgovor, pa makar zavrsavao sa "rekli smo ti".
Naravno, svi imamo svoju glavu. Neki savjeti su divni i krasni, ali netko ih mozda ne moze provesti u djelo. Obicno se tada događaju dvije situacije: a) covjek vidi savjet i odustane od foruma jer je napravio drugacije, a ocekuje tko-zna-kakvu reakciju drugih ako to napise b) lijepo objasni sto je napravio i zasto i svi sretni i zadovoljni. Ljudi moji, ima ovdje akvarija koji potpuno otskacu od svih savjeta, pa funkcioniraju da im nitko ne moze prigovoriti.

Postavilo se pitanje "ima li smisla odrzavati forum ili je on ispunio svoju svrhu?". Ja bih to povezala sa onom konstatacijom da neki clanovi foruma objavljuju slike svojih akvarija na drugim stranicama,a ovdje ne. Opet, ne znam cega se boje, ali zapitajte se da li bi im akvariji bili tako dobri da nisu clanovi i ovog foruma ili bi funkcionirali na principu "kila i pol rowaphosa i kanistar filter".

Recenice tipa: "ako netko ne zeli vise biti clan foruma, neka samo kaze" nisu tako strasne i prijetece kao sto mislite. Na nekim forumima se account automatski brise ako se covjek neko određeno vrijeme ne javi na forum, pa mi ovo cak djeluje kao blaza opcija.

Posted on: 2007/6/17 11:01

artreef urednica
From Zagreb
Group:
artreef urednica
e zaboravili smo da je u obavijestima onemoguceno pisanje clanovima osim artreef ekipi, jer obavijesti sluze samo za obavijesti, a ne za diskusiju, s toga cu premjestiti ovu temu u diskusije o svemu i svacemu i pridruziti ostale postove koji se nalaze u istoj temi na drugom podrucju.

Teme su spojene, sve je prebaceno u diskusiju o svemu i svacemu, pa svatko tko zeli moze komentirati i nastaviti s diskusijom

Posted on: 2007/6/17 12:03

(1) 2 3 4 »

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.