Ulogiraj se
Username:

Password:

Izgubljena lozinka?

Registracija!

Artreef partneri

Sat i kalendar

Blog, brbljaonica i igra

Blog
Blog

Online brbljaonica
Brbljaonica

Zaigrajte neku od igara
Igra

Nove fotografije
Maui (2015/3/19)
Maui
010.JPG (2011/1/4)
010.JPG
Chaetodontoplus mes... (2010/2/28)
Chaetodontoplus mes...
Siganus magnifica (2010/2/28)
Siganus magnifica
Haliclona sp. (2010/2/28)
Haliclona sp.

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

(1) 2 3 4 5 »

Akvariji po narudzbi
tek provirio
Group:
reefer
Pozdrav reefovci !

Evo u kratko samo, s obzirom da su reef akvariji vise manje NEstandardnih dimenzija, zanimalo bi me neki savjet, preporuka kome se obratiti za izradu akvarija po narudzbi. Neki duckas, neki majstor neki kontakt broj ili mail ili sto slicno. Al netko pouzdan tko napravi i provjeru sa punjenjem akvarija prije isporuke itd...
moze i pm
Hvala puno !

Posted on: 2007/5/5 19:23
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Transfer the post to other applications Transfer

Re: Akvariji po narudzbi
reefer u usponu
From Zadar
Group:
artreef ekipa
bar nam reci odakle si kako bi netko najblize tvom prebivalistu mogao ponuditi i dobar info

Posted on: 2007/5/5 19:52

tek provirio
Group:
reefer
vidi stvarno, totalno sam to izostavio...
Zagreb... al mislim da nebi bio problem niti da je majstor uz obalu...

Posted on: 2007/5/5 19:58
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.

reefer
Group:
reefer
bolje ti je ne furati ga ako je nekih velikih dimenzija previse okolo.

Posted on: 2007/5/5 20:38

tek provirio
Group:
reefer
ma znam, al vjerovao ili ne, jos nisam dobio nikakvu preporuku za nikog u zagrebu.. a vec se raspitujem ohoho...
e sad, jel ljudi peru ruke od toga da nebi poslije bilo prozivanja (sto ja osobno nebi nikad napravio nikome... ja samo trazim preporuku za nekoga)
zato kazem, ako je uz obalu, stari mi je autoprijevoznik pa se to da sredit...

Posted on: 2007/5/5 21:47

artreef urednica
From Zagreb
Group:
artreef urednica
free_diver

Ovisno kojih dimenzija zelis....

-ako je to neki akvarij do 1.000 l, mozes ga naruciti u nekom od ducana u Zagrebu, tipa Belugo
-ako je veci onda je Matida zakon, jer rade sve dimenzije koje bi odgovarale u prostoru u kojem zelis akvarij (bas ne standardne)

*imas u "Artreef partnerima" link i na jedan i na drugi

Posted on: 2007/5/5 21:50

iskusni reefer
From Rijeka
Group:
reef
Gdje god otisao da ti naprave akvarij,preporucujem ti da budes zahtjevan.Da znas sto zelis (sve,ukljucujuci filter) i da odneses svoj nacrt.Također i da razmislis o tome da u takvom akvariju ima svakodnevnih zahvata,pa on mora biti prilagođen svojim dimenzijama-radu u njemu.Ovisi i o tome sto zelis drzati u akvariju.Zato on,bez obzira na zelje ne bi smio nikako biti visi od max.90cm.
Pogledaj maalo i gotove morske akvarije,koji se vani(u Italiji,Njemackoj..) prodaju sa svom opremom ili djelomicno,ili bez nje.Ali ukazuju na sve sto trebas.jedan od najboljih je Elos.

Posted on: 2007/5/6 0:23

tek provirio
Group:
reefer
tnx svima za savjete..
Xenia, probat cu u Belugu onda.....
to mi je najblize pa da vidimo kaj vele
Kahuna, hvala na dobrodoslici

btw. predobra mi je ova traka kao izbornik na ovom forumu... (home, forum,galerija itd....) totalna guba
ma cijeli site je ok..

Posted on: 2007/5/6 2:00

reefer u usponu
From Zadar
Group:
artreef ekipa
Daleko od toga da li Matida radi dobre akvarije ili ne, to bi kahuna svakako trebala bolje znati, no po vlastitim iskustvima nisu mi bas u dobrom sjecanju jer za jednu firmu koja je specijalizirana za izradu akvarija trebali bi biti malo azurniji a ne da ja cekam 2 tjedna na odgovor na postavljen upit koliko god oni bili (ne)zaposleni. Osim toga na jednostavno pitanje oni meni odgovaraju da mi to ne treba i uskrate odgovor. Ma tko su oni da odlucuju sto meni treba a sto ne, u redu je savjet ali odgovori covjece na konkretno pitanje.

Malo sam ispucao frustracije

Uglavnom ponuđena cijena na pola postavljenog pitanja mi je bila OK, pristojna

sto se tice obalnih trgovina mogu reci kako to ide u ZD. Lokalna trgovina također "radi" akvarije po zeljama no ti se akvariji ubiti rade negdi u ZG (ili okolici) a nece reci tocno di, uglavnom unatoc tome sto se taj akvarij radi u ZG i doprema u ZD cijena mi je bila povoljnija.

Pri narudzbi xenija ti je dala odlican savijet u postu iznad

Posted on: 2007/5/6 14:32

tek provirio
Group:
reefer
Hornet bi mi mogao poslat na pm broj te trgovine pa da ih pitam cijene itd..
lakse mi je odabrat od vise "ponudjaca"
tnx !

Posted on: 2007/5/6 14:39

(1) 2 3 4 5 »

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]