Ulogiraj se
Username:

Password:

Izgubljena lozinka?

Registracija!

Artreef partneri

Sat i kalendar

Blog, brbljaonica i igra

Blog
Blog

Online brbljaonica
Brbljaonica

Zaigrajte neku od igara
Igra

Nove fotografije
Maui (2015/3/19)
Maui
010.JPG (2011/1/4)
010.JPG
Chaetodontoplus mes... (2010/2/28)
Chaetodontoplus mes...
Siganus magnifica (2010/2/28)
Siganus magnifica
Haliclona sp. (2010/2/28)
Haliclona sp.

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

Kupnja opreme i organizama preko artreef-a-OBAVIJEST
iskusni reefer
From Rijeka
Group:
reef
Jedna nasa clanica pozalila se ,da je kupila nesto od jednog naseg clana . (Kupoprodaju su dogovorili preko naseg foruma,putem PM-a)Osjeca se prevarenom,jer ono sto je dogovorila,nema nikakve veze s onim sto je dobila.
Vjerojatno kupoprodaja dogovorena ovim putem,clanovima pruza izvjesnu dozu sigurnosti.Mislim, da uglavnom sve prođe u redu,jer se i clanovi uglavnom poznaju,vjeruju jedni drugima ,a i ako nisu zadovoljni-to se opet moze srediti.
zao mi je sto se to dogodila.Glavna urednica i ja nismo bile ni u cemu ukljucene u tu "transakciju".Bez obzira na to,zao nam je i osjecamo ,do izvjesne mjere-odgovornost,sto se to dogodilo(i ne radi se o bas malom i zanemarivom iznosu).

Zato molim clanove,koji su novi(pa jos ne poznaju ostale),a i one druge-da se raspitaju kad ulaze u neki takav "posao".Mi ne mozemo odgovarati za nicije privatne postupke,ali mozda mozemo pomoci,da se ovakve stvari događaju sto manje.
A molim i akvariste,koji nesto prodaju,da objektivno opisu stanje stvari koju prodaju ,da se kupci ne osjete prevarenim.
Znam da se takve stvari događaju rijetko,ali se -eto-ipak događaju.Znam da se oni kojima ovo i nije upuceno-nece osjetiti pogođenima-mislim da se do sada nista slicno nije ni dogodilo.
Molim sve nas da se drzimo pravila:sto ne zelis da drugi ucine tebi,ne cini ni ti drugima.

Posted on: 2007/4/16 22:17

Re: Kupnja opreme i organizama preko artreef-a-OBAVIJEST
artreef urednica
From Zagreb
Group:
artreef urednica
uhh, jucer sam se opet, po tko zna koji puta sokirala, kakvi se sve ljudi sakupljaju po forumima, sve za koju kunu vise, nema veze sto se do toga dolazi preko lazi muljanja i nadasve blacenja kvalitetnih ljudi (tako nisko pasti, jao!)

-pocevsi od one prodaje jadranskog kameja, pa sada do ovog, prestrasno.

Tu se nadovezujem na svoju kolegicu i prijateljicu Xeniu, mi se ograđujemo od svakih takvih transakcija, ne provjeravamo tko, kome sto za koliko, prodaja vlastitih

(naglasavam ponovo, prodaja vlastite, koristene robe je dozvoljena, eventualno nekog viska-naravno pricamo o akvaristickim potrepstinama, bez slika-kvalitetnih, ne stavljajte svoje oglase, jer ce odmah biti obrisani).

Eto, toliko vam svima mogu pomoci sto cu te oglase opreko slika vidjeti, pa nece biti moguce varanje na samo rijecima : mlad ,bogat i lijep, a ono ispao mucak

Posted on: 2007/4/17 9:07
Transfer the post to other applications Transfer

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.

[Advanced Search]