Ulogiraj se
Username:

Password:

Izgubljena lozinka?

Registracija!

Artreef partneri

Sat i kalendar

Blog, brbljaonica i igra

Blog
Blog

Online brbljaonica
Brbljaonica

Zaigrajte neku od igara
Igra

Nove fotografije
Maui (2015/3/19)
Maui
010.JPG (2011/1/4)
010.JPG
Chaetodontoplus mes... (2010/2/28)
Chaetodontoplus mes...
Siganus magnifica (2010/2/28)
Siganus magnifica
Haliclona sp. (2010/2/28)
Haliclona sp.

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

(1) 2 »

raspameceni forum
sve me zanima
From split
Group:
reef
Nekoliko komentara s moje strane:

1.Istovremeno se o zivom kamenju diskutira na dvije razlicite teme i to pod naslovima "prati li tko ER online magazin i shop" i "Novi Reef by XXL". Nijedan naslov nema veze sa ovom tematikom pa molim urednice , administratore, moderatore i ostale nadlezne da kanaliziraju ove diskusije temu pod naslovom "zivo kamenje", koja se opet nasla u u grupi sa "diskusijama o svemu i svacemu" gdje ne bi po tematici pripadala, ali je se neprosto ne moze nigdje smjestiti a da tamo stvarno pripada,....

2. Smeta mi ton i nacin na koji se vodi diskusija u temi
"prati li tko ER online magazin i shop". Otprilike tocno na nivou Bluereefovih rasprava, nece valjda ovo biti jos jedan Elegancereef. Molim ostale clanove za kratke komentare.

3. Kad u istoj recenici procitam rijeci "aquaristi" i "ekologija" odmah dobijem ospice, na tu temu otvoriti cu nov topic.

Pozdrav,
veseli

Posted on: 2006/8/22 19:21
Transfer the post to other applications Transfer

Re: raspameceni forum
reefer u usponu
Group:
reefer
Slazem se za tacku 3 , i za tacku jedna. U vezi tacke 3, trebamo bar pokusati kolko mozemo biti "ekologicniji "

Za tacku dva "no comment"

Posted on: 2006/8/22 19:44

reefer u usponu
From Blue Planet, Croatia, Zagreb
Group:
artreef ekipa
Veseli imas pice od mene , slazem se s sve tri tocke s tobom.

Posted on: 2006/8/22 21:04

reefer u usponu
From Blue Planet, Croatia, Zagreb
Group:
artreef ekipa
MA nije nam za zamjeriti jos smo mladi, a i vrucina nam udara u glavu. Prvih 100 godina je najteze

Posted on: 2006/8/22 21:05

reefer
Group:
reef
1. rekao bih da je stvar toga sto su admini i moderatori valjda na godisnjem, a pletko je ovdje, no ipak nemremo krivit tu dusu od covjeka za lagane propuste!!

2. rekao bi ti da nisi jedini koji o tome razmislja... ima nas jos nekoliko... no kako XXL kaze, vrucine su pa nas lupa u glavu!
- treba stat na loptu i vjerovat drugima tojest uvazit njihovo misljenje, pa iako se ne slazemo s njima - ja osobno znam da je to tesko i zato ja tako cesto grijesim...

3. ma koga mi to akvaristi zavaravamo?!?

dobar topic!

Posted on: 2006/8/22 23:01

reefer u usponu
From Zadar
Group:
artreef ekipa
1. u potpunosti se slazem, ja sam komentirao samo jednom i bio sam u problemima kamo postati a kad se uzme u obzir da je takva rasprava vrlo pozeljna bilo kojem "novom" akvaristu potrebno ju je grupirati u jednu pod pravim nazivom

2. slazem se da nekog tko ovdje ne posta (koliko mi je poznato) ne treba onako napadati pogotovo kad se ne dobije odgovor (iako on zna za tu raspravu i komentira je na svoj nacin na svom forumu) - sto se samog kamenja tice (predmet rasprave) bilo je dovoljno i smo reci da je faca u nekom stranom casopisu to komentirao tako kako je i onda povesti samu raspravu bez pritajenih posmijeha

3. vise manje se slazem - međutim akvaristi ipak na ekologiju gledaju drugacijim ocima od ostalog pucanstva - naravno da i kod neakvarista ima ekoloski osvjestenih ali prilicno sam siguran da svi/vecina akvarista to jesu unatoc svom hobiju

Posted on: 2006/8/22 23:21

reefer
Group:
reefer
Veseli komentari su ti super.

1. diskusija o zivom kamenju se proteze na u tri teme a ceka se da se malo ispuca pa da se sve strpa u jednu a i da se sefica vrati s mora . Problem mi je i taj sto je to sad tesko sloziti u jednu tema a da ima nekakvog smisla jedno s drugim ali za dva tri dana uz konzultacije s ostalima rijesit cemo to .

2. sto se tice rasprave o Er-u. ja sam za to da se takve stvari ne spominju odnosno da se ne stvara zla krv jer to nije uopce potrebno i nema smisla kritizirati ili pljucati bilo koga . Ovo je ipak hobi koji bi osim uzitka trebao posluziti i za stvaranje poznanstava ili prijateljstava.
Registriran sam i na Er i ne zelim doci u situaciju da biram "strane" jer takve stvari su samo gubljenje vremena i smanjuju mi uzitak u akvaristici i druzenju.

3. Nisam siguran na sta tocno mislis ali zatvaram vodu dok cetkam zube koralje uzimam iz uzgoja kao i ribe (koje nađem) otpad bacam u kante. Znam da nisam dobar ali trudim se biti bolji.

Posted on: 2006/8/23 0:48

reefer pocetnik
Group:
reefer
Slazem se da treba otvoriti novu temu sa nazivom Live rock. Ali ne moze se spreciti da neka tema ne krene u drugom pravcu, narocito ako je sve to povezano. kad dođe administrator, bice sređeno valjda
sto se tice kritika... ne vidim problem u kritikama. Bile one pozitivne ili negativne. Ovde nisam primetio pljuvanje. Pljuvanje je kad o nekome pricas neistine, zar ne? Svako ko javno iznosi svoje misljenje, na bilo koji nacin, mora biti svestan i posledica (dobrih ili losih) koje to iznosenje donosi. Ako je neko uradio nesto lose, zasto to ne reci i upozoriti njega ili ostale? ja sam ovde i na drugim akvaristickim sajtovima upoznao mnogo dobrih ljudi i jeste mi akvaristika hobi. Ali oni kojima to nije hobi, treba narocito da paze sta rade. Sustina je upravo u uzitku, a ne samo zaradi po svaku cenu. zasto bi neko birao strane, to ne razumem? Pa nesto je dobro ili lose, sa koje god strane da gledas
A naravno da akvaristika i ekologija idu zajedno.

Posted on: 2006/8/23 11:19

reefer
Group:
reefer
Slazem se da se javno iznosi misljenje o ovom ili onom al se ne slazem da se govori o ljudima (posebno u negativnom kontekstu) koji ne sudjeluju u radu foruma ili zbog proslih događaja. Svi mi ovdije smo clanovi ili smo barem bili i drugih foruma pa ako se s nekim neslazes na nekom drugom forumu rijesis tamo ako mozes a ako ne hebiga ides dalje.

Ne branim nikog ne zalazem se za nikog jednostavno mislim da je gubljenje vremena i energije ne nepotrebne stvari.

Ja bi recimo vise volio da sad citam neki clanak od Veselog o onim njegovim reaktorima ili da je najavio novo leglo kardinala ili nekih drugih riba nego ovu raspravu,

Ili npr da mi neko (onako s bojicama) objasni Jaubertovu metodu ili Berlin metodu ili neku drugu korisnu informaciju.

Posted on: 2006/8/23 23:34

reefer u usponu
Group:
reefer
Otvori temu i pojanit cemo koliko mozemo

Posted on: 2006/8/24 0:06

(1) 2 »

You can view topic.
You cannot start a new topic.